Her Yeri Yapma

Özellikle İngiltere'de gösteri dünyasının en göz önünde ünlülerinden biri Jodie Marsh. Gazetelerin üçüncü sayfalarına verdiği pozlar, rol aldığı Essex Wives adlı dizi ve Totally Jodie Marsh adlı TV şovundan çok giyim ve dış görünüş gibi ayrıntılarla konuşulan Marsh yine tanınmaz hale geldi.

Defalarca estetik operasyon geçirmekten çekinmeyen, göğüslerini büyütüp, dudaklarına silikon enjekte ettiren, hatta göz rengini bile sık sık değiştiren Marsh bu kez 'biraz daha sade' bir görüntüyle objektif karşısına geçti.

Marsh, koyu renge boyattığı saçları, biraz daha sade makyajıyla Playboy'a poz verdi. İşte Jodie Marsh'ın geçmişten günümüze herkesi şaşırtan ve çok konuşulan birbirinden farklı halleri.

Jodie Marsh

 

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir