IMDb'ye göre Oscar'ları kimler kazanır?

2016'nın Oscar adayları 14 Ocak günü açıklandı. Şimdi herkesin aklında tek soru var! Ödüleri kimler kazanacak? Dünyanın en büyük sinema platformu IMDb, adayların açıklandığı 14 Ocak günü en fazla tıklanan adayları açıkladı. Bakalım en fazla tıklananlar, ödül gecesi gelip çattığında da gerçekten kazanabilecek mi?   

En İyi Film

En İyi Film kategorisinde IMDb'nin en fazla tıklanan adayı Alejandro Gonzalez Inarritu'nun filmi The Revenant. Eleştirmenlere göre filmin şansı oldukça yüksek. Anlaşılan tıklanma sayıları da eleştirmenlerin görüşünü destekliyor. 

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir