İşte 2014 Oscar Adayları

Ülkemizde yarın vizyona girecek Düzenbaz (American Hustle) ve 11 Ekim 2013'te vizyona giren Yerçekimi (Gravity) toplamda 10 adaylıkla öne çıktı. Bu senenin en gözde filmlerinden 12 Yıllık Esaret (12 Years A Slave) ise 9 adaylık kazandı.

Meryl Streep ise 18. kez Oscar adaylığı kazanarak rekor kırdı.

 

EN İYİ FİLM

DÜZENBAZ / AMERICAN HUSTLE

Yönetmen: David O. Russell

Oyuncular: Christian Bale, Amy Adams, Bradley Cooper

IMDb Puanı: 7,8

Türü: Suç, Dram

Konu: Filmde zeki bir dolandırıcı olan Irving Rosenfeld’in hikayesi anlatılıyor. Irving Rosenfeld, kendisi gibi kurnaz İngiliz partneri ve sevgilisi Sydney Prosser ile dengesiz FBI ajanı Richie DiMaso için çalışmak zorunda kalır. DiMaso ikiliyi Jersey mafyalarının dünyasına iter. Irving’in hareketleri tahmin edilemeyen karısı Rosalyn belki de tüm dünyayı etkileyecek adımı atacak tek kişidir.

 

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir