Gri'nin 50 Tonu'nda kim oynayacak?


 

İşte adaylar

Son yılların en çok satan kitaplarından biri olan Grinin 50 Tonu'na Hollywood da kayıtsız kalamadı... E.L. James'in tüm dünyada milyonlarca satan erotizm dozu yüksek kitabından uyarlanacak film için hazırlıklar başladı. Filmin yönetmen koltuğunda ünlü aktörlerin gözyaşları içinde objektif karşısına geçtiği fotoğraf serisiyle tanınan Sam Taylor Wood oturuyor. Ancak filmin kadın oyuncusu henüz belli değil.

Bu yılın başlarında Mila Kunis filmin ana karakteri Anastasia Steel'i oynamak istediğini açıklamıştı. Ama bir çok oyuncunun hayalini süsleyen bu rolün kimin olacağgı henüz belli değil. İnternetteki bazı sitelerde bu rolde kimin oynaması gerektiği konusunda anketler yapılıyor.

 

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir