Daredevil’in oyuncu ekibi gerçekte nasıl görünmeliydi

 Daredevil dizisi bu kadar popüler olmuşken aslında çizgi roman karakterlerinin nasıl göründüğünü ve dizideki karşılıklarını inceledik. 

James Wesley

 Çizgi romanlarda basitçe Wesley diye anılan James Wesley, Daredevil’ın ilk sezonunda belirgin bir şekilde öne çıktı. Kingpin’in sağ kolu ve kirli işlerini yapan biri olarak gayet büyük bir rol oynuyor. Ancak çizgi romanlarda rolü küçüktü. Netflix’te gördüğünüz Wesley’in varlığı, çizgi romanlardaki Wesley kadar sürekli değil. 80’lerde sadece bir avuç Daredevil sayısında göründü ve sonrasında resmen yok oldu. Yukarıda gördüğünüz takım elbise içindeki, suratında hiç detay bulunmayan gözlüklü adam imajı, Wesley’nin internetteki tek imajıdır. Karen Page dışında, Wesley’i ekrana uyarlamak, kostüm bölümü için başarması çok kolay bir iş olmuştur.

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir