Süper Kahraman olmak kolay değil

 

GÜNE ERKEN BAŞLIYOR

Jason Momoa rolünün hakkını vermek için yoğun bir çalışma temposuna girdi. Ve ilk iş olarak güne başlama saatini oldukça erkene çekti. 


"Sabah 5'de kalkarım ve spor yaparım. İki küçük çocuğum var bu yüzden erken kalkmak zorundayım ama bu durumu seviyorum. Sabah erken saatler, en iyi işlerimi yaptığım zamanlar oluyor. Uyandığımda kalkarım, öylece uzanıp kalmam. Kalkarım, bir tepeyi koşarak çıkarım, biraz egzersiz yaparım ve düşüncelerimle biraz başbaşa kalırım."

Momoa sporu, spor salonlarında değil de açık havada yapmayı daha çok tercih ediyor. Çekimde değilse güne kaykay, sörf ya da boks yaparak veya yüzerek başlıyor. Ağırlık kaldırmak için spor salonuna gitme işini ise günün ilerleyen saatlerine bırakıyor. 
 
 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir