2017'nin en çok konuşulacak 11 oyuncusu

Tamam, 2016 defterini kapatalı epey oldu ve artık 2016 ajandaları çöpe veya ait olduğu rafa gitti. Artık 2017'nin ilk ayını bitirirken konuşmamız gereken epey film var. Bununla birlikte tabii, filmleri taşıyan oyuncular da. Bu yılın en popüler olacak ve en çok konuşulacak oyuncularını inceleyelim. 

Keanu Reeves

Tam ortalıktan kaybolacağını sandığınız an, yepyeni bir şeyle ortaya çıkıyor. Kendisini unutturmuyor. İlk John Wick filminin üzerinden 3 yıl geçti ve bu filmi eleştirmenler stilize edilen şiddet sayesinde takdir etmişti. John Wick, sadece bununla değil, oyunculuklarla ve keskin öyküleme tekniğiyle de öne çıkıyordu. Şimdi, bu yıl kendisini John Wick: Bölüm 2'de izleyeceğiz. Fazla bir şey söylemeye gerek yok.

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir