Leo'nun Oscar'lık 7 rolü!

Ünlü oyuncu Leonardo DiCaprio, bu hafta vizyona girecek olan The Revenant'tan önce tam 4 kez Oscar'a aday oldu fakat bugüne dek hiç Oscar kazanamadı. Oysa ki şimdiye dek altın heykelciği kazanabileceği pek çok rolde oynadı. İşte size Leo'nun çoktan Oscar kazanmış olması gerek dedirtecek 7 harika rolü... 

The Aviator

Karakter: Howard Hughes

DiCaprio'nun usta yönetmen Martin Scorsese ile giriştiği ortaklığın ikinci meyvesi olan The Aviator'daki obsesif milyoner rolünü herhalde ondan iyi kimse taşıyamazdı. DiCaprio, Howard Hughes'ün havacılığa ve sinemaya olan takıntısını kusursuz bir şekilde yansıtmış ve karakterin kırılgan ruh halini filmi izleyen herkesin hissetmesini sağlamıştı.    

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir