Meryl Streep ve Oscar

Meryl Streep bu sene yine Oscar'a aday gösterildi. Bu sefer bir müzikalle karşımıza çıkan Streep, Oscar'ı dördüncü kez eve götürme umuduyla şarkı söyleme yeteneğini de sergiliyor.

Ünlü oyuncunun adı bu zamana kadar tam 18 kez Oscar için anılmıştı! İşte kırılması güç bir rekora imza atan oyuncunun 'Oscar tarihi'... Heykelciği 'şimdiye dek' 3 kez kucaklamayı başardığını da hatırlatalım.

 

 

EN İYİ YARDIMCI KADIN OYUNCU ADAYI

Sihirli Orman (Into the Woods)

 
Yılı: 2014
 
Türü: Komedi, Fantastik, Müzikal
 
IMDb Puanı: 6.6  
 
Yönetmen: Rob Marshall
 
Oyuncular: Anna Kendrick, Meryl Streep, Chris Pine
 
Konu: Karakterlerin arzularının ve bu arzuların sonuçlarının işlendiği filmde, pek çok hikaye bulunuyor. Bu esprili ve samimi müzikal yapımda, Kül Kedisi, Kırmızı Başlıklı Kız, Jack ve Beanstalk ve Rapunzel gibi klasik masallar, fırıncı ve karısının da katılımıyla tek bir noktada buluşuyor. Hayalleri, birer yuva kurmak olan karakterler, onları lanetleyen cadıya karşı işbirliği yapıyor.
 
*2015 Oscar Ödül Töreni 22 Şubat'ta gerçekleşecek. 
 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir