O SAHNELERİ ÇEKERKEN NE HİSSEDİYORLAR

 

Sinemanın ünlü oyuncuları bu tür aşk sahnelerinin çekimi sırasında neler hissettiklerini anlattı.

O SAHNELERİ ÇEKERKEN NE HİSSEDİYORLAR

 

 

Sinema sektörünün değişmez kurallarından biridir. Eğer bir yapımda ateşli sahneler varsa bazen filmin bütününden çok daha fazla konuşulur. Hele o sahnelerde yıldız oyuncular rol alıyorsa...

Kimi zaman da bu sahneler yapım şirketleri tarafından ticari kaygılarla basına 'sızdırılır'. Peki kimi zaman hiç istenmese de filmin önüne geçen, çok konuşulan o sahnelerde rol alan yıldızlar dört bir yanları yapım ekibiyle çevrili bir halde 'sevişiyormuş' gibi yaparken ne hissederler. Ya onların eşleri ya da sevgilileri o sahneleri izlerken ne düşünür.

Sinemanın ünlü oyuncuları bu tür aşk sahnelerinin çekimi sırasında neler hissettiklerini anlattı.

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir