Oscar adaylığını ıskalayan 8 film

Oscar adayları geçtiğimiz gün açıklandı. Bütün bir ödül sezonu boyunca konuşulan pek çok film farklı kategorilerde aday olmayı başarırken; adaylık ihtimali konuşulan pek çok film de oyunun dışında kaldı ve tek bir adaylık bile elde edemedi. İşte size Oscar'ı ıskalayan 8 film...   

Beasts of No Nation

İnternet kanalı Netflix'in elinden çıkan Beasts of No Nation'ın en iyi film ve en iyi erkek oyuncu dahil pek çok kategoride ödüle aday olabileceği konuşuluyordu. Fakat gelin görün ki sonuç öyle olmadı. Yetenekli yönetmen Cary Fukunaga'nın yönettiği film tek bir adaylık bile elde edemedi. Oysa ki en azından filmin başrol oyuncusu Idris Elba'ya bir adaylık verilebilirdi.  

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir