Role gireceğim diye aklını kaçıran 7 ünlü oyuncu

Bazı aktörler mesleklerinin kölesi olabiliyor. En iyi ve doğruya en yakın performansı yakalayabilmek adına, sağlıklarını, özel hayatlarını, hatta akıl sağlıklarını bile tehlikeye atabiliyorlar. Genellikle metod oyuncularına özgü bu davranış biçimi, biografik filmlerde iyice ayyuka çıkabiliyor.

Nicolas Cage

Hayalet Sürücü filminde role girebilmek için, kafasının özel efektler ile bir kuru kafaya dönüştürüleceğini bildiğinden, sette o korku hissini vererek oynayabilmek için yüzünü bir kuru kafa gibi boyamış. Söylenene göre, sette üzerinde mısır sembolleri ve büyüleri bulunan bir battaniye ile geziyor ve tüm oyuncu aradaşlarının yüzüne umarsızca bağrıyormuş. Cage, oyuncu arkadaşlarının gerçekten ondan korkmaya başladığını ancak bunun oyunculuğu için daha iyi olduğunu söylemiş.

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir