Şahan'dan yeni film geliyor

 

Şahan'dan yeni film geliyor

Herkes dört gözle Recep İvedik 4'ü beklerken Şahan Gökbakar'dan Twitter'da sürpriz bir açıklama geldi.


Şahan Gökbakar Twitter'da takipçilerine bu yıl Celal ile Ceren filmini çekeceğini açıkladı. Daha önce yönetmen kardeşi Togan Gökbakar askerlikten döndükten sonra Recep İvedik 4 filmini çekeceği yönünde açıklamalarda bulunan Şahan ani bir karar değişikliği ile yeni filmi Celal ile Ceren'in hazırlıklarına başladı. Film'de Celal ile Ceren adında iki karakterin hikayesini anlatacağını belirten Şahan filmin çekimlerine 3 ay içinde başlanacağını ve filmi şubat ayında vizyona sokmayı planladığını belirtti.

BANA YENİ BİR AŞK VER !
Ünlü komedyen, filmde kullanılacak şarkıları da bestelemeye başladı. Bir şarkısının sözleri şöyle: "Doğ güneş bana yeni bir heves ver / Doğ güneş bana yeni bir nefes ver /Aynı yerden doğ ama aynı yerden batma / Hep doğ güneş bana yeni bir aşk ver."

Sinemadan sonra müziğe de uzanan Gökbakar, bir başka şarkısında ise; "Gel desem gelir misin? / Benimle büyür müsün? / Her gece rüyalarında benimle uyur musun?"

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir