Angelina Jolie'den nefret edenler kulübü

Oscarlı oyuncu Angelina Jolie'nin milyonlarca hayranı olabilir. Ama bu listedeki insanların kendisinden pek hoşlandığı söylenemez. "Angelina'dan Nefret Edenler Kulübü"ne hoş geldiniz!

Scott Rudin

Yapımcı Scott Rudin'i tanımıyor olabilirsiniz ancak onun filmlerini muhtemelen izlemiş ya da duymuşsunuzdur. Kendisi, Clueless (1995), The First Wives Club (1996), Team America: World Police (2004), No Country for Old Men (2007), and The Social Network (2010) gibi filmlerin arkasındaki isim.

2014 yılında Sony'nin hacklenip sızdırılan e-mail'lerinden öğrendik ki kendisi de pek Angelina Jolie hayranı değilmiş. Angelina Jolie'nin, Cleopatra filmini yönetmesi için David Fincher isminde ısrar etmesi, ancak yapımcı Rudin'in ise David Fincher'ın Steve Jobs  filmine odaklanmasını istemesi ikilinin arasında soğuk savaş çıkmasına neden olmuş.

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir