SEKSİ DEĞİL KOMİK

Sinema ya da sahne dünyasının ünlülerinin görüntülerine her zaman özen göstermek zorunda oldukları bir gerçek... Ama görünüşe göre bazen bu durumu abartıyorlar... Özelikle de estetik operasyonlar konusunda.. Hele de göğüsler söz konusu olduğunda.

İngiltere'de yayınlanan Daily Mail gazetesinin internet sitesinde yer alan bir yazıda ünlülerin abartılı göğüs büyütme operasyonları eleştirildi.

"Bu büyük, obez, taş sertliğinde, çirkinlik abidesi göğüsler bugünlerde her yerde görülüyor. A sınıfı ünlülerden hiç tanınmamış kişilere kadar herkes daracık siyah elbiseleri içinde bu göğüsleri sergiliyor" denilen yazının başlığı da manidardı: "Üzgünüz kızlar ama sizin 'silikon vadilerinizi seksi bulmuyoruz."

İşte abartılı göğüs operasyonları yüzünden eleştirilen ünlüler.

SEKSİ DEĞİL KOMİK

 

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir