Sette ölüm tehlikesi atlatan 10 oyuncu

Çoğu insan aktörlerin hayatının kolay olduğunu söyleyebilir. Ancak rol yapabilmek başlı başına zor bir iş. Bu 10 aktör sette ölüm tehlikesi geçirdiklerinde tehlikeli bir sahne bile çekmiyorlardı. 

Michael J. Fox - Back to the Future III

Asılan bir insanın acı ve çırpınma hissini doğru şekilde nasıl yansıtabilirsiniz? Fox ayağının altında duran kutu üzerindeyken sayısız kere denemiş olsa da bu hissi veremediğini hissedince kısa süreliğine kutuya basmamayı denemiş. Ancak ipin ucu kaçmış ve 30 saniyeliğine kendinden geçen Fox'un gerçekten baygınlık geçirdiğini de herkes 30 saniye sonra anlamış.

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir