Sevgilinizle izlememeniz gereken 10 film

Sevgilinizle romantik bir Sevgililer Günü geçirmek istiyorsunuz. Gidip bir DVD aldınız. Kapağındaki aşık çiftler yada gülümseyen mutlu sevgililer sizi yanıltmasın... Çünkü duygusal bir aşk filmi aldığınızı zannettiğiniz o filmlerde sadakatsizlikler, çarpık ilişkiler, aldatmalar, ayrılıklar olabilir. İşte sevgilinizle izlememeniz gereken 10 film!

 

NOT: Sevgilinizle izlemeniz gereken en iyi yerli romantik filmler ise haberimizin sonunda!

 

Tutku Oyunları (Little Childeren)

Karısı Kathy ile çok da uyumlu olmayan bir evlilik sürdüren Todd, çevresindeki kadınlar tarafından, karısından görmediği ilgiyi görmektedir.
 

FİLMLE İLGİLİ DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN


Kendisi de kocası Richard'la son derece uyumsuz bir evlilik sürdüren Sarah ve Todd arasında, zamanla engelleyemedikleri bir aşk başlar.

 

Eşlerinden durumu saklamanın zorluğu üzerine bir de, mahalleye geri dönen çocuk tacizcisi Ronnie'nin yarattığı korku eklenince hayatları tam bir kabusa döner. Artık kendilerinden önce korumaları gereken çocuklarıdır.

Filmde Kate Winslet, Jennifer Connelly ve Patrick Wilson başrollerde.

 

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir