Sevmedikleri rolleri oynamak zorunda kalan oyuncular

Kariyerlerinde belli bir noktaya gelmiş oyuncular istedikleri roller için seçmelere girmek zorunda kalmıyorlar. Stüdyolar onlara rol teklifinde bulunuyor, onlar da içlerinden istediklerini diledikleri gibi seçebiliyorlar. Ancak bazen tersi yaşanabiliyor ve oyuncular hiç istemedikleri rolleri oynamaya zorlanabiliyor. İşte bazıları...

Channing Tatum – G.I JOE

“21 Jump Street” ve “Magic Mike” gibi filmlerle adını duyuran oyuncu, belki de günümüzün en büyük starlarından biri. Kariyerine faydalı olmuş olsa da, o “G.I. Joe: The Rise of Cobra” filminde oynamaktan nefret etmiş. Howard Stern ile yaptığı röportajda, kendisini bu filmde oynamak için zorladıklarını söylemişti. Sanıyoruz ki Paramount Pictures ile yaptığı anlaşma buna sebep oldu. Tatum, kendisinin çizgi roman ve çizgi film seven bir çocuk olarak büyüdüğünü ancak senaryoyu beğenmediğini dile getirdi. Bu filmden sonra kendisine gelen senaryoların çoğunun aksiyon filmi olmasından da hiç memnun değil.

 
 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir