Sinema Dünyasında Bugün

 

Tom Hanks ile Spielberg’in Mavi Tur keyfi!

Dünyaca ünlü sinema oyuncusu Tom Hanks ve ünlü yönetmen Steven Spielberg, aileleriyle birlikte Türkiye’de Mavi Tur’a çıktılar.

 

Son olarak 2004 yılında Türkiye’ye tatile gelen ödüllü oyuncu Hanks’e bu kez 200 milyon dolarlık yatıyla ünlü yönetmen Steven Spielberg de eşlik etti. Yunan adalarına gitmeden önce eşleri ve çocuklarıyla birlikte Kuşadasına gelen ikili daha sonra Dalyan’a giderek Mavi Tur’a çıktılar. Stephen Spielberg’in sahibi olduğu, dünyanın en büyük lüks yatları arasında 49. sırada yer alan, 86 metre uzunluğundaki ‘Seven Seas’ isimli süper lüks yatla tatillerini geçiren yıldızlar şapkaları, bermuda şortları ve beyaz tişörtleriyle Ege sahillerinde de tura çıktılar.

 

Önce tanınmayan daha sonra ise kendileri ile fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarışan hayranlarının yoğun ilgileriyle karşılaşan ünlü yönetmenle Hanks’in neşeli halleri dikkat çekti. Kaunos harabeleri ile Dalyan çamurunu da ziyaret eden Hanks ve Spielberg’in Orak Adası, Kleopatra Adası, Gökova, Datça- Knidos ve Göcek’i gezeceği öğrenildi.

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir