Sinema Dünyasında Bugün

 

Pembe Panter'in arabası satılıyor

Nasıl ki Batman'in otomobili var, Pembe Panter'in de var. 1969 yılında Pembe Panter TV şovu için için üretilen bu nev-i şahsına münhasır pembe otomobil, şimdi açık artırmada satışa çıkarıldı.

1969-1976 yılları arasındaki hayatını NBC'de geçiren Pembe Panter'in 'Panthermobile'i 4 Eylül'de açık artırmada satışa çıkarıldı.

Hollywood'un usta tasarımcılarından Jay Ohrberg, Panthermobile'in yanı sıra şimdiye kadar pek çok 'ünlü' otomobilin tasarımcılığını yaptı. Aralarında 1966 Batman Batmobile, 1989 Batman Batmobile ve Çakmaktaşlar'ın 'ilkel' otomobili var.

"BATMAN OTOMOBİL ALMAK İSTER MİSİNİZ?" HABERİ İÇİN TIKLAYIN...

Jay Ohrberg'in açık artırmaya çıkardığı Panthermobile'in 50.000-100.000 Pound'a alıcı bulması bekleniyor. Enfes bir pembe, tam dişilere göre... Üstelik çok da havalı!

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir