Sinemanın Efsane Kadınları

Efsanevi kişilikleriyle milyonlarca insanın hayranlığını kazanan sinema yıldızları günümüzde hala örnek alınıyorlar. Günümüz sinemasının hala oyunculuk adına örnek aldığı isimler bir yana ünlü tasarımcılar, stilistler onların saçlarını kıyafetlerini feyz alıyorlar.

İşte sinemanın kendilerinden sonra gelen kuşaklarını da etkileyen o efsane kadınlar.

ONUN ÖLÜMÜYLE BİR DEVİR KAPANDIHollywood'un 'menekşe gözlüsü' Elizabeth Taylor son nefesini verdiğinde bir dönem de kapandı.. Sinemanın 'büyülü perde' olduğu altın çağ onunla birlikte sona erdi... Ama o döneme damgasını vuran yıldızlar sonraki kuşakların bile hafızalarında yaşamaya devam edecek.

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir