Sinemanın En Seksi Dansları

Ateşli danslar..

Sinema tarihinin unutulmaz seksi dans görüntüleri aklınızı başınızdan alacak.

Katilimi Tanıyorum (I Know Who Killed Me)Hayatın son derece sakin bir şekilde aktığı küçük bir kır kasabasında yaşayan genç üniversite öğrencisi Aubrey Fleming'in sadist bir seri katil tarafından kaçırılıp, işkence edilmesiyle hayatı derinden sarsılır. Kaçmayı başaran genç kız hastanede travmatik bir hâlde kendine geldiğinde, kendisinin sandıkları kişi olmadığı ve gerçek Aubrey'nin hâlâ ölümcül bir tehlike içinde olduğu konusunda ısrar eder.

Daha önce hiçbir filmi ülkemizde vizyona girmeyen genç yönetmen Chris Sivertson'un bu psikolojik geriliminde son dönemde adından sıkça söz ettiren Lindsay Lohan başrolde.

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir