Sinemanın en sıra dışı öğretmenleri

Bugün Öğretmenler Günü... Öğretmenlerimizi çok seviyoruz, hepsinin yeri bizde ayrı. Fakat bu listedekiler gerçek hayattakilere hiç benzemiyor. İşte yaptıklarıyla bizi hayrete düşüren, sinemanın en sıra dışı öğretmenleri...

Kindergarten Cop (1990)

John Kimble (Arnold Schwarzenegger), zorlu Los Angeles sokaklarının üstesinden gelmeye her daim hazır kıdemli bir dedektiftir. Derken azılı bir suçluyu yakalamak üzere belki de şimdiye kadar karşılaştığı en zorlu görevlerden biri verilir. Kimliğini saklayacak ve bir anaokulu öğretmeni olacaktır. Yalnız çabuk sinirlenmekte ve kontrolünü çabuk kaybetmektedir.

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir