Sinemanın kayan yıldızları

 Herkes hata yapabilir, hatta yıldızlar bile. Sinemada bir dönem devleşen bir isim aniden yerle bir olabilir. Ne de olsa büyük paralar ile büyük kitlelerin önüne çıkıyorsunuz. Bazen yaptığınız bir inatçılık veya ihmalkarlık sizi, parlayan kariyerinizden edebilir. Örnek mi istiyorsunuz, işte size sinemanın kayan yıldızları.

Batman & Robin’deki Alicia Silverstone (1997)

 Gotham’da yaşanılanın Gotham’da kalacağını sanırdık. Ancak böyle bir öngörüde bulunarak yanılmışız. 1997 yapımı Batman & Robin’in felaketi yönetmen Joel Schumacher’ın kariyerinde “kara bir leke” olarak kalacak olsa da o yoluna devam etmeyi bilmişti. Filmin yıldızlarında George Clooney ve Arnold Schwarzenegger de “paçayı kurtarmıştı”. Ancak “Fırlama Kızlar”ın Cher’isi Alicia Silverstone için bu film, sonun başlangıcıydı. 95 yılında parmakla gösterilen ve yıldız olma yolunda büyük adımlar atabilecek bir aktris olan Silverstone’nin kalıcı starlık macerası artık sadece bir hayalden ibaret olabilirdi. Silverstone, 2003’te, çok sürmeyen bir dizi olan Miss Match ile Golden Globe’ye aday olsa da Batman & Robin, onun yükselişine sürekli mani olacak bir engel olarak kalacak.

 
 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir