Sinemanın son dakika golleri....

Heyecanın son saniyeye kadar götüren ve finalde izleyiciyi şaşırtan filmleri Times derled.

Sinemanın en önemli silahlarından biri çarpıcı sonlardır. Film sonuna yaklaşırken öyle bir an gelir ki gözlerine inanamaz izleyici, koltuktan düşecek gibi hisseder kendini. Çünkü filmin bütününde görülenlerin ve izleyiciye anlatılanların aslında bir yalan olduğu çıkar ortaya. Bu bir nevi sinema izleyicisine atılmış son dakika golüdür.
Özellikle son yıllarda yükselişe geçen “sürpriz son”lar, beyazperdede her zaman rağbet gördü ve görmeye de devam ediyor. Times dergisi, tüm zamanların en başarılı sürpriz sonlarını seçti. Aralarında Altıncı His, Vertigo, Maymunlar Gezegeni gibi filmlerin bulunduğu listede, geçmişten günümüze beyazperdenin başarılı filmleri yer alıyor.

Altıncı His/Sixth Sense

Başrolünde Bruce Willis’in yer aldığı 1999 yapımı film, M. Night Shyamalan’ı sinemaseverlerle tanıştırdı. Filmi izleyen hiç kimse, Willis’in yağmurluğunun arkasındaki kan lekesini keşfettiği anı unutmadı. Küçük oyuncu Haley Joel Osment ona ölüleri gördüğünü söylemişti, Willis’i görmesinin sebebi de buydu işte, filmin başında vurularak öldürülmüştü Bruce Willis’in canlandırdığı karakter Dr. Malcolm Crowe...

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir