Taçsız krallar ve kraliçeler

Oscar'ın ölçütlerini daha kimse tam olarak çözebilmiş değil. Bundan dolayı ki bu listedeki performansların nasıl ödül alamadığı hatta aday bile gösterilmediği soru işareti olarak akıllarda yer ediyor.

Charlize Theron - Genç Yetişkin

Charlize Theron, 'Cani' filmiyle Oscar'ı bileğinin hakkıyla kazanmıştı. Fakat Jason Reitman'ın 'Genç Yetişkin' filmindeki performansı akademi tarafından görmezden gelinmişti. 

 
Theron, filmde Mavis adında yarı popüler gençlik romanı yazarıdır. Mavis daima başarı ve lise aşkı Buddy Slade ile evlenme hayalleri kurar. Buddy'nin ve önceden de kendi yaşadığı kasabaya döndüğünde ise onun artık evli ve çocuklu bir adam olduğunu görür. Bunun üzerine derin üzüntüsünden sıyrılıp Buddy'nin evliliğini bitirmek için planlar kurar. 
 
Theron bu filmdeki rolüyle her mimiğinde zavallı oluşunu o kadar iyi veriyor ki kelimelere gerek kalmıyor. 

Fragman:

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir