Tarihe geçtiler

Bir filmi izlettiren en önemli detay nedir? Senaryo? Çekim? Oyuncular? Peki ya oyuncular arasındaki uyum? Bir çifti canlandıran iki oyuncunun inandırıcılığı filmin kaderini etkileyebilecek kadar büyük bir etken. İşte büyük beklentilerle bir araya getirilen ama ekranda kimyaları bir türlü tutmayan ünlüler...
 

Jennifer Lopez ve Ben Affleck

Film: "Gigli"

 

Herhalde "ekranda korkunç bir uyum" nitelemesi en çok bu çift için geçerliydi. 2003 yapımı "Gigli" filmi için bir araya gelen Jennifer Lopez ve Ben Affleck, o dönem ekran arkasında yaşadıkları romantik ilişkiye rağmen, filmde tam anlamıyla bir hayal kırıklığı yarattı. Aralarındaki kimya o kadar kötüydü ki Gigli gelmiş geçmiş en kötü filmler arasında yerini aldı.

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir