Tarihe geçtiler

Bir filmi izlettiren en önemli detay nedir? Senaryo? Çekim? Oyuncular? Peki ya oyuncular arasındaki uyum? Bir çifti canlandıran iki oyuncunun inandırıcılığı filmin kaderini etkileyebilecek kadar büyük bir etken. İşte büyük beklentilerle bir araya getirilen ama ekranda kimyaları bir türlü tutmayan ünlüler...
 

Nia Vardalos ve John Corbett

Film: "I Hate Valentine's Day"

 

"My Big Fat Greek Wedding" filminde beraber rol almış ve muhteşem ilişkileriyle hayranlarını mutlu etmişlerdi. Bu yüzden kimse onlardan ekranda bir çift olarak kötü bir performans beklemiyordu. "I Hate Valentine's Day" filmini görünceye dek.

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir