Daredevil’in oyuncu ekibi gerçekte nasıl görünmeliydi

 Daredevil dizisi bu kadar popüler olmuşken aslında çizgi roman karakterlerinin nasıl göründüğünü ve dizideki karşılıklarını inceledik. 

The Kingpin, diğer adıyla Wilson Fisk

 Kingpin’in geleneksek mor pantolonu ve beyaz ceketinin, Daredevil’ın ilk sezonunda çabucak bir referansın ötesine geçememesinin bir nedeni vardı. Çizgi roman evreninde iyi iş çıkarıyor ve belki de 70’lerin veya 80l’erin televizyonunda işe yarayabilirdi. Ama insanların 21.yy’da beyaz ceket giydikleri zaman genellikle düğünlere giderler. Ya da iyi bir restoranda garsonsanız bu kostüm uygun görünür.  Aynı zamanda boynunun etrafındaki ascot kravat, yeni milenyumda tutunamamış ve toplumun yüksek tabakasından moda duyarlılığı olan birinin kalıntısı gibi görünüyor. Vincent D’Onofrio’nun boynunun etrafındaki yeri ise bir hiçten ibaret. Kravat bile yok. Onun yerine, TV’nin Kingpin’i en güzel takım elbiseleri giyiyor. Ve tabi ki yine palyaço ayakkabısı, boxer şortları ve kolsuz bluz giyip her haliyle gerçek Kingpin’e benzeyebilirdi. Dünyada, D’Onofrio’nun yerine role daha iyi uyacak bir aktör muhtemelen bulunamaz. Bu sebeple Netflix ve Marvel, D’onofrio gibi bir kozları olduğu için bu aktöre iyi bakmalılar.

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir