2018'de vizyona girecek 10 süper kahraman filmi

Box Office Türkiye, 2018 yılında seyirciyle buluşacak olan 10 süper kahraman filmini sıraladı. 

 

Aquaman (21 Aralık 2018)

Jason Momoa’nın Aquaman yani gerçek adıyla Arthur Curry’ye hayat vermeye devam ettiği solo Aquaman filmi, kahramanın gelen tehditlere karşı yurdu Atlantis’i savunmak için girdiği amansız mücadeleyi konu ediniyor.

Filmin hikâyesi Geoff Johns’un, senaryosu Will Beall’ın kaleminden çıkarken yönetmen koltuğunda Saw, The Conjuring gibi korku filmlerinden tanıdığımız James Wan oturuyor.

Hikâyenin konusu Justice League sonrasında yaşananlardan yola çıkarken başroldeki Jason Momoa’nın yanı sıra kadroda birçok ünlü isim yer alıyor. Amber Heard, Mera karakterine hayat vermeye devam ederken, Nicole Kidman bu solo filmde Aquaman’in annesi Queen Atlanna karakteriyle DC Sinematik Evreni’ne giriş yapıyor.

Filmin kadrosunda Yahya Abdul-Mateen II, Patrick Wilson, Willem Dafoe ve Temuera Morrison gibi isimler de dikkat çekiyor. Aquaman, 21 Aralık 2018 tarihinde ülkemizde vizyona girecek.

 
 
 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir