Daredevil’in oyuncu ekibi gerçekte nasıl görünmeliydi

 Daredevil dizisi bu kadar popüler olmuşken aslında çizgi roman karakterlerinin nasıl göründüğünü ve dizideki karşılıklarını inceledik. 

The Punisher

 Punisher’ı yerle bir etmek biraz zor. Sadece bir adama siyah tişört ve siyah bir ceket giydir, daha sonra da eline bir silah ver. Oldu sana “mis gibi” Punisher. Neyse ki Jon Bernthal sadece bu kısımda görünmüyor, aynı zamanda büyük bir trajediye uyanışın içinde aşağı doğru inen bir sarmalda kıvrılarak ilerleyen, zihinsel açıdan hasarlı bir asker rolünü hayata geçirmekte mükemmel bir iş çıkarıyor. Eğer biri kafatası desenli bir tişört giydip, etrafına rahatlıkla silah çekip huzuru sağlamak için yasadışı örgütten olduğunu söylerse, o kişi kolaylıkla bir “Frank Castle” olabilir. Muhtemelen günlük rutinlerinin bir parçası olarak böyle giyinen çok fazla kişiyle karşılaşmışızdır. Ama bu insanı özgün bir kimlik vermek ve hareketlerine katılmasalar bile izleyicilerin onun acısını anlamalarını sağlamaya gelince, işte herkes bu işi yapamaz.

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir