Tüm Zamanların En İyi 30 Açılış Sahnesi

Bir filmin en az finali kadar belirleyici ve bir anlamda belkemiğini oluşturan anlarından biridir açılış sahnesi. Genellikle de pek özenli olan ve montajda da üzerinde en çok durulan sahnedir. Entertainment Weekly’nin üşenmeyip, sizler için bir araya getirdiği 30 açılış sahnesine bir göz atıp, bu sahnelere atfedilen farkı anımsayabilirsiniz…

Kesinlikle ilk 10 dakikasından kusursuz bir kısa film çıkabilecek “Up”la açılan 30 filmlik “en iyi giriş sahneleri” toplamasında “Citizen Kane”, “Sunset Boulevard”, “The Godfather” gibi klasiklerden, “Inglorious Basterds”, “Fight Club”, “Forgetting Sarah Marshall” gibi yakın dönemden örneklere kadar pekçok film yer alıyor.

UP

 

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir