Tüm zamanların en seksi filmleri

 

1. Aşk ve Para (Out of Sight) George Clooney-Jennifer Lopez

Jennifer Lopez ile George Clooney'in başrollerinde oynadığı 'Aşk ve Para' tüm zamanların en seksi film oldu.
1940 yapımı Taşralı Kız, listenin ikinci sırasında yer aldı.
Brad Pitt ile Angelina Jolie'nin aşklarının başladığı film olan Mr. and Mrs. Smith tüm zamanların en seki üçüncü filmi oldu. ABD'de yayınlanan Entertaainment Weekly dergisinin gerçekleştirdiği anket sonuçlarına göre, başrollerini George Clooney ile Jennifer Lopez'in paylaştığı ‘Aşk ve Para’ (Out Of Sight), bütün zamanların en seksi filmi sıralamasında birinci oldu.
Clooney ve Lopez'in 1998 yılında oynadıkları ‘Aşk ve Para’, Angelina Jolie ve Brad Pitt'in başrollerini paylaştıkları ve çiftin aşkını başlatan film olarak bilinen ‘Bay ve Bayan Smith'i de (Mr. and Mrs. Smith) geride bıraktı.
Yönetmen Doug Liman, ‘Bay ve Bayan Smith’in vizyona girmesine on gün kala, Angelina Jolie ve Brad Pitt'in oynadığı ‘gereğinden fazla ateşli aşk sahnelerini’ makaslayacağını duyurmuştu.
ABD’de yayınlanan Entertaainment Weekly dergisinin gerçekleştirdiği anket sonuçlarına göre, ‘bütün zamanların en seksi fimi’ listesinde, başrollerinde Cary Grant ile Rosalind Russell’ın oynadığı, 1940 yapımı ‘Taşralı Kız’ (His Girl Friday) ikinci, ‘Bay ve Bayan Smith’ de üçüncü oldu.

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir