Ünlülerin trajik aşk öyküleri

Roman Polanski

Adı geçmişte taciz iddialarına karışmış yönetmen Roman Polanski'nin hayatında büyük bir trajedi var.

Her ne kadar aldattığını söylese de "çok az adam bir kadına benim Sharon'a taptığım kadar tapar" dediği karısı Sharon Tate'i korkunç bir katliamda kaybetti Polanski.

Döneminin yıldızı parlayan oyuncularından olan Sharon Tate, 1969 yılında Charles Manson'ın 'aile' adını verdiği çetesinin işlediği bir cinayete kurban gitti. Polanski ile Tate'in evine giren Manson çetesi, iki hafta sonra bebeğini doğurmaya hazırlanan Tate ile yanında bulunan dört kişiyi öldürdü. O sırada 9 aylık hamile olan Sharon Tate tam 16 yerinden bıçaklanmıştı. Roman Polanski katliam yapıldığı sırada evde değildi.

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir