'İyi kızlar cennete, kötü kızlar tatile...'

Bu hafta gösterime giren Bahar Tatili'nin oyuncularından Vanessa Hudgens, kariyerinde farklı bir yerde duran, canlandırdığı cesur karakteri anlattı.

 

TÜRKÇE ALTYAZILI FRAGMAN İÇİN TIKLAYIN

FİLMLE İLGİLİ DİĞER DETAYLAR VE SEANS BİLGİSİ İÇİN TIKLAYIN


 

Vanessa Hudgens

Harmony oldukça gerçekçi bir Amerikan gençliği kültürü oluşturdu ama büyük ihtimalle bu senin hayranlarının deneyimlediklerinden farklı değil mi?
Çizdiği resim farklı olsa bile yine de gençlerin dünyasına çok yakın. Bu çocuklar orada yaşadılar. Herkesin hayatında 'Aman Tanrım' dediği, bu tarz çılgın dönemler olmuştur. Bu dönemin içinde olduğunuzda dünyada daha güzel bir şey yoktur. Ve bu dönemleri yaşamalısınız. Çılgınlaşacağınız bu dönemlerin fırsatını kaçırmamak gerekir. Bu şekilde büyüyebilirsiniz. Bence insanlar bunu kabul etmek istemiyorlar çünkü çok zor bir gerçek ama gerçek. Çılgınlık dünyasındayız.

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir