'İyi kızlar cennete, kötü kızlar tatile...'

Bu hafta gösterime giren Bahar Tatili'nin oyuncularından Vanessa Hudgens, kariyerinde farklı bir yerde duran, canlandırdığı cesur karakteri anlattı.

 

TÜRKÇE ALTYAZILI FRAGMAN İÇİN TIKLAYIN

FİLMLE İLGİLİ DİĞER DETAYLAR VE SEANS BİLGİSİ İÇİN TIKLAYIN


 

Vanessa Hudgens

 Kostümler filmin önemli bir parçası. Bunların yaratılmasına dâhil oldun mu?
Heidi Bivens’in nasıl gözükmemiz gerektiği hakkında harika fikirleri vardı. Pop art gibi. Tüm kostümlerimiz parlaktı ve direk göze çarpıyordu. Giydiklerimiz yaptıklarımızla çelişiyordu. Bir yandan kötü durumlara gidiyorduk, bir yandan da Hello Kitty giyiyorduk. Bu zamanın gençlerinin yapabiliyor olacağı çılgınlıkları ve aynı zamanda oldukça masum ilgilerini değişik bir şekilde aktarıyor. Her zaman akılları o anda, geleceği hiç düşünmüyorlar. Karakterlerimiz geleceği düşünmeyip doğru düşündüklerini yapıyorlar. Ne istediklerini bilmiyorlar.

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir