Will Smith oğlunu neden saklıyor?

 Koca bir aile olan Smith ailesinin neredeyse hiç tanımadığımız bir ferdi daha var. Peki neden Will Smith oğlunu her şeyden uzak tutmaya çalışıyor?

Will Smith oğlunu neden saklıyor?

İlginç tarzı ve tuhaf röportajları nedeniyle Jaden ve Willow isimli çocuklarını tanıyoruz Smith ailesinin. Müthiş popülerlikleri, gözümüzü üstlerinden ayıramamamıza neden oluyor. Smith ailesi her zaman çok popülerdi. Ancak bu ikisinin dışında Smith çiftinin bir çocuğu daha var. Will Smith'in ilk evliliğinden olan Trey Smiyh, kendinden küçük kardeşlerine göre neredeyse hiç bilinmiyor. Ancak bu, Trey Smith'in işlerinin yolunda gitmemesi demek değil. O da kendi işleriyle fark ettirmeden de olsa oldukça ilgi çekici şeyler yapıyor. Kendisi hakkında bildiğimiz her şeyi toparladık.

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir