Woody Allen, Soon Yı Previn hakkında konuştu

 

Woody Allen - Soon Yı Previn

Takvimler 1992 yılını gösteriyordu... Tüm dünya Hollywood'da yaşanan bir skandalla çalkalanmaya başladı. Bu skandalın iki kahramanından biri ünlü yönetmen Woody Allen, diğeri de o dönemdeki eşi Mia Farrow'un evlatlık kızı olan Soon Yi Previn'di. Olayın bu hale dönüşmesinin nedeni ise Previn ile Allen'ın yani evlatlık kız ile üvey babanın aşkı idi. Allen o dönemde 56, Soon Yi Previn ise 21 yaşındaydı. Çift olayın duyulmasından 5 yıl sonra evlendi. Şimdi iki çocuklarıyla mutlu bir hayat sürüyor.


Woody Allen genellikle az sayıda verdiği röportajlarında bu konudan hiç bahsetmezdi. Ama bu kuralı npr.org sitesine verdiği röportajla bozdu.

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir