Yeni Harrison Ford kim olacak?

Star Wars serisinin Harrison Ford tarafından canlandırılan karakteri Han Solo'nun gençliğini anlatan yeni bir Star Wars filmi önümüzdeki senelerde bizleri bekliyor. Karakteri kimin canlandıracağı ise hala bir muamma. İşte adaylar...   

Harrison Ford

Son olarak Star Wars: The Force Awakens'da Han Solo karakterine hayat veren ünlü oyuncu Harrison Ford 1977 yılında çekilen ilk Star Wars filminde Han Solo'yu canlandırdığı sırada 35 yaşındaydı. Disney ve Lucas Film, uzun bir süredir 18-25 yaş aralığında oyuncularla görüşüyor ve yeni çekilecek filmde Harrison Ford'un yerini doldurabilecek ekran karizmasına sahip genç bir oyuncu arıyorlar. Yüzlerce adayla görüşen yapımcılar nihayet listeyi 8 adaya kadar düşürdüler. 

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir