Yeni yıl kararlarınızı değiştirecek filmler!

2016 yaklaşırken herkes yeni yıl için 'yeni kararlar listesi' yapmaya başlamıştır. İşte size kararlarınızda yardımcı olması için seçtiğimiz filmler.

Step Up!

Her Pazartesi başlanan ve Salı günü biten rejimler. Spor salonuna kayıt olup bir kere bile gitmemek. Eve alınan koşu bantlarının iki ayın sonunda askılık olarak kullanılması. Bunlar hepimize çok tanıdık gelen şeyler. Özellikle şehirde yaşayan, bakkala bile arabayla giden ve günün yarısında oturarak çalışmak zorunda kalanlar. Yeni yıl ile birlikte yaza çok az bir zaman kalmış olacak . Genellikle yeni yıl kararlarının başında hep “Bedenime özen göstereceğim” vardır. Konu sağlıklı ve fit bir bedene sahip olmak ise en önemli şey motivasyon. “Benimle Dans Et” filminde Channing Tatum başrollerde. Film bir dans filmi olsa da , hırs, gayret, başarı ve tutku dolu. Ve en önemlisi dansçıların fiziklerini ve yapabildiklerini görünce yerinizde duramayacaksınız!

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir