'Yeterince güzel değilsin'

Birçok başarılı Hollywood aktrisine sinema dünyasına ilk girdiklerinde yeterince 'çekici' olmadıkları için başarısız olacakları söylenmişti. İşte bunun ne kadar yanlış bir düşünce olduğunu kanıtlayan aktrisler...

Merly Streep

Streep, en fazla Oscar adaylığı olan aktris...

Rolünün öyle bir hakkını veriyor ki onun filmlerinden insana dair birçok şey öğreniyoruz. 'Sophie'nin Seçimi' ve 'Şeytan Marka Giyer' filmleriyle bize arkadaşlık, aşk ve güçlü kadın olmak üzerine önemli şeyler söyledi.

1976 yılında Dino de Laurentiis'in çektiği 'King Kong' filminin seçmelerine Streep de katılmıştı. Dino, oğluna İtalyanca, Streep için, 'Bu çirkini buraya neden getirdin' diye sormuştu.

Streep ise mükemmel İtalyanca'sıyla 'Üzgünüm, King Kong filminde bulunmak için yeterince sevimli değilim' diyerek yanıt vermişti.

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir