Yılbaşı gecesi içinizi ısıtacak 7 film

Yeni yıla nasıl girerseniz bütün bir yıl öyle geçer derler ya; yılbaşı planınız evde film izlemek ise, doğru filmi seçmeniz de önemli bu yüzden! İşte size dışarıdaki soğuk havayı unutturacak ve evinizi ve içinizi ısıtacak 7 eğlenceli seyirlik...

One Fine Day

Tamamı tek bir günde geçen bu romantik komedinin masalsı atmosferi izleyeni kendine aşık etmeyi hemen başarıyor. Üstelik bugünkü halinden 20 yaş genç bir George Clooney ve Michelle Pfeiffer da cabası! One Fine Day'i izledikten sonra yeni yılınızın kötü geçmesi oldukça düşük bir ihtimal. Çünkü çok az film insana kendini bu kadar iyi hissettirebilir. Yılbaşı gecesi One Fine Day'i izlemeyi tercih ederseniz filmin kapanış jeneriği akarken yeni yıl dileklerinizin arasına muhtemelen bir de New York seyahatini ekleyeceksiniz demektir, bizden söylemesi. Bu film kesinlikle klasik bir romantik komediden daha fazlası!

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir