Yürekleri ağızlara getiren 8 sahne

İzlediğimiz filmlerin kimilerinde nasıl çekildiğine hayret ettiğimiz oldukça gerçekçi görünen bazı sahneler vardır. Peki ya bu yürekleri ağızlara getiren o tehlikeli sahnelerin hiçbir bilgisayar hilesi olmadan, gerçekten çekildiğini size söylesek!

Skyfall

Bond filmlerinin açılış sekansları meşhurdur. Sam Mendes'in yönetmenliğini yaptığı Spectre'den önceki Bond filmi Skyfall'ın İstanbul'da geçen açılış sekansında yer alan aksiyon sahnesinde filmin başrol oyuncusu Daniel Craig, dublör kullanmayı reddetti ve hareket eden bir trenin üzerinde geçen dövüş sahnesinde bizzat kendisi rol aldı.   

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir