Sanatçı Arşivi > Bailee Madison

Bailee Madison


Sanatçı Hakkında Bilgi Ekle Hata Bildir
 • Sanatçının Puanı:0.0
 • Sanatçı Oyla:
   (0 oy) sende oy kullan!
 • Doğum Yılı:1999
Sanatçı bilgisini sitenize ekleyin

Biyografi

Mutemet Madison (15 Ekim 1999 doğumlu) ABD'li çocuk aktris. O en Katherine Paterson's Newbery Madalya kazanan romanı Köprüsü'nün 2007 film adaptasyonu rolü için Terabithia hangi bahsettiği Mayıs Belle Harunun, Jesse Harunun kardeşi çalış ünlüdür. onu bebek bakıcısı ile o filmler bir webshow, Disney Channel Star, Samantha Droke. Kardeşi, Kaitlin Riley, aynı zamanda bir oyuncu. Madison Fort Lauderdale, Florida, yedi çocuğundan en küçüğü olarak doğdu. O film Lonely Hearts Salma Hayek ve John Travolta ile birlikte doğduğu yer olan Rainelle bir kızın suç dünyasının ortasında atılıyor çalış onun büyük sinema yaptı. Madison de Disney film önemli bir rolü vardır, Köprüsü Terabithia için çocuk kitabı dayalı. O Mayıs Belle Harunun, kurşun erkek karakteri Josh Hutcherson ile oynanan kardeşi olduğunu oynar. Aynı zamanda koyu bağımsız filmde Megan, takip ediliyor ve bir çocuk hırsızı takip genç bir kız olarak bak görünür. Ayrıca Terminator küçük bir rolü: Sarah Connor Chronicles sezon 1 finali "vardı ne o izleyebildim" Kısa ömürlü bir rehine durumun bir parçası olan bir küçük kız gibi. DVD ekstraları yılında onlar hakkında biraz onun şiddet doğası nedeniyle rolü değişen düşünce söyleniyor, ama onları değil ısrar etmişti. Mutemet de görülebilir Nickelodeon's yapılmış-TV filmi, Summer Son Gün. O zor dönemde bir arkadaşa yardımcı olan bir genç kız oynuyor. Başka Nickelodeon üretim diye bir rol vardı televizyon Noel, Noel Drake özel ve Josh oldu. Bir koruyucu aile ile yaşadığı küçük bir kız oynadı. Mutemet kariyerinin o bir Office Depot ticari sadece iki hafta eski başladı. O zamandan beri birçok ulusal reklamlarda Disney, SeaWorld dahil büyük şirketler için, ortaya çıktı ve Cadillac. Aynı zamanda 2009 film bir özellikli destek rolü, Brothers Isabelle Cahill, Yüzbaşı Sam Cahill (Tobey Maguire) ve Grace Cahill (Natalie Portman) 'nin büyük kızı olarak görülüyor. Mutemet Hıristiyan olarak onun inanç belirtti. 2010 yılında Madison ilham film Mektuplar Tanrım, o Samantha Perryfield, bir genç kızın en yakın arkadaşı canlandırıyor kanser mücadele olduğu görülecektir. Ayrıca Mahkûmiyeti içinde Hilary Swank's karakterin genç sürümü oynamaya görülecektir, Betty Anne Waters. 2011 yılında Madison Katie Holmes ve Guy Pearce ile birlikte Sally Hirst olarak ilk başrolünü oynadı of the Dark korkmayın içinde görülecektir. Aynı zamanda görülecek sadece onunla Adam Sandler ve Jennifer Aniston Maggie Palmer olarak birlikte gidin.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir