Sanatçı Arşivi > Connie Britton

Connie Britton


Sanatçı Hakkında Bilgi Ekle Hata Bildir
 • Sanatçının Puanı:0
 • Sanatçı Oyla:
   (0 oy) sende oy kullan!
 • Doğum Yılı:1967
Sanatçı bilgisini sitenize ekleyin

Biyografi

Britton Boston, Massachusetts, Linda ve Allen Womack, bir fizikçi kızı. o yedi yaşında, onun anne ve kız kardeşi Cynthia Lynchburg için, Virginia o EC Cam katıldığı taşındı Constance Womack doğdu Lisesi. O Asya Çalışmaları Dartmouth College'de okudu. 1989 yılında mezun olduktan sonra New York City, o iki yıl Neighborhood Playhouse Sanford Meisner çalışmayı geçirdi taşındı. Şimdi Kocasından boşanmış olmasına rağmen Britton sahne adı olarak evlendi adını kullanır. Neighborhood Playhouse, Britton (o Womack) okurken Caroline Kava onu NY tiyatro yaptı Erken Kız Courtyard Playhouse's. Britton Joan oynadı tecrübeli fahişe, Laurel, ters sonra bilinmeyen televizyon ve radyo kişilik Cooper Lawrence, oynadı. Britton performansı, iyi alırken, neredeyse onu öğrenim süresince profesyonel istihdam alarak gelen öğrenciler yasak Neighborhood Playhouse programdan devrilmesinden var. mezun olduktan sonra, Britton iki yıl daha off-Broadway tiyatro prodüksiyonları çalışan geçirdi. Los Angeles'a Brothers McMullen "başarı" dan sonra taşındı. onu serbest zamanlarında Britton, hem New York ve Los Angeles'ta yaşıyor, yürüyüş, yoga hoşlanıyor ve gönüllü işi. Britton 1996 ile 2000 yılları arasında Nikki Faber olarak Spin City düzenli bir rol oynamıştır. . Onun karakteri göstermek Charlie Sheen ana karakter olarak Michael J. Fox yerine yazılı idi. O, Diane Huxley, hancı ve kahraman bir kız arkadaşı Jack Bauer (Kiefer Sutherland) olarak beşinci sezonunda 24 üzerinde yinelenen bir rolü vardı. O co-indie-gerilim filmi The Last Winter 2006 yılında aldı. Britton şu anda televizyon drama Cuma gecesi NBC fiyaka Friday Night Lights, yıldızlar. O orijinal Friday Night Lights filminde oynadı, film, baş antrenör eşi olarak da . Britton da West Wing birkaç bölüm vardı. O Episodes "Manchester Bölüm I ve Bölüm II Bruno Gianelli's ekibinin bir parçası olarak" Season 3 çıktı. En son, o Elm Sokağında Kabus 'un yeni versiyonu, Dr Gwendoline "Gwen" Holbrook tasvir göründü

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir