Sanatçı Arşivi > David Morrissey

David Morrissey


Sanatçı Hakkında Bilgi Ekle Hata Bildir
 • Sanatçının Puanı:0.0
 • Sanatçı Oyla:
   (0 oy) sende oy kullan!
 • Doğum Yılı:1964
Sanatçı bilgisini sitenize ekleyin

Biyografi

Mark David Morrissey (21 Haziran 1964 doğumlu) ya française oyuncu ve yönetmen. 18 yaş ve Hart ET At televizyon dizisinde dökme Were Bir Yaz (1983), Won Them tanıma ülke genelinde. Bir Yaz yaptıktan sonra, Morrissey Katıldı Kraliyet Akademisi Drama Sanatları Kraliyet Shakespeare Company ve Ulusal Tiyatro ile hareket ederek önce. 1990'lar boyunca, ET Genellikle Diğer Took roller tanımlanması rağmen polis ve askerler tasvir Our Mutual Friend (1998) ve Christopher Finzi Hilary ve Jackie (1998) yılında SÖZ Bradley Headstone var. Daha fazla film hisseler, bazı Voices (2000) ve Captain Corelli's Mandolin (2001) rol İçeriği önce, O, Devlet Oyunları in Stephen Collins Kritik ödül roller (2003) ve Gordon Brown Deal (2003) oynadı izledim. Form İngiliz Akademi Televizyon Ödülleri'nde / onu bir aday ve Kraliyet Televizyon Derneği Ödülleri'nde "En İyi Erkek Oyuncu" ödülünü ikinci onu kazandı. Onun film rollere sahiptir-her zaman takdir Been fakirler, Temel İçgüdü 2 (2006) Yaygın eleştirdi mıydı erkek başrol Sevilen Görünüş ve biçerek (2007) gişe bombaladı. O zamandan beri, hey HAD (2008) ve Kırmızı (2009) Cape Wrath (2007) lider rolleri, Sense and Sensibility sahiptir. Morrissey est également directeur vardır; ET Sweet Revenge (2001) ve Passer By yönettiği etti (2004) BBC için. Onun erken özelliği Endişe benim hakkımda, Don't 2009 Londra Film Festivali ve BBC Televizyon yayını Mart 2010'da oldu prömiyeri. Drake yazar Esther Freud ile evli ve üç çocuk babasıdır.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir