Sanatçı Arşivi > Henry Thomas

Henry Thomas


Sanatçı Hakkında Bilgi Ekle Hata Bildir
 • Sanatçının Puanı:0
 • Sanatçı Oyla:
   (0 oy) sende oy kullan!
 • Doğum Yılı:1971
Sanatçı bilgisini sitenize ekleyin

Biyografi

Henry Jackson Thomas, Jr (d. 9 Eylül 1971) Amerikalı aktör ve müzisyen. O daha 40 film ortaya çıkmış ve en iyisini 1982 Steven Spielberg filmi Elliott rolüyle ET tanınıyor Extra-Terrestrial. Thomas San Antonio, Texas, Carolyn L. (kızlık soyadı Davis), bir ev kadını ve Henry Jackson Thomas, hidrolik makinist oğlu bir tek çocuğu dünyaya geldi. [1] San Antonio yılında, Doğu Orta Lisesi katıldı College Station, Texas ECISD ilçe ve Blinn College ET onun görünümünü kısa bir süre sonra Thomas de Intellivision için Mattel tarafından, George Plimpton, hep Mr Intellivision "olarak adlandırılır [3] ile birlikte konsol reklamlarında bazı kaldi. Tüm bu reklam olarak Plimpton hep Thomas ismi, ancak söz asla sordu. Intellivision Ürünleri göre, Inc Atari Thomas reklamlarda tespit edilmiştir eğer Mattel dava beri Atari o zaman güvenliği için tehdit Atari 2600 ET için hak video oyunu. ET, Thomas Teksas, film hareket ve zaman zaman televizyonda okula süre döndükten sonra. Thomas film 1980'lerin sonu ve 1990'ların başlarında döndü ve yetişkin rolleri kendini ispat etmeye başladı. Bugüne kadar onun en belirgin yetişkin rolü Samuel Ludlow olarak Fall 1994's Legends oldu. Halen hem bir aktör ve müzisyen. O film "diye Hank Williams Sr ve film şu anda üretimde olan kurşun role sahiptir Last Ride" yer alacak.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir