Sanatçı Arşivi > Irina Björklund

Irina Björklund


Sanatçı Hakkında Bilgi Ekle Hata Bildir
 • Sanatçının Puanı:0
 • Sanatçı Oyla:
   (0 oy) sende oy kullan!
 • Doğum Yılı:1973
Sanatçı bilgisini sitenize ekleyin

Biyografi

Irina Björklund (7 Şubat 1973 Danderyd, Stockholm County), Finlandiyalı oyuncu. O film ve televizyon dizisinde oynadı. Bazı iyi bilinen filmleri Rukajärven (Ambush int kravat içerir.) Levottomat (çap Restless), Mina ja Morrison (çap Me and Morrison) ve Vieraalla Maalla (çap Land of Love). Björklund Peter Franzén, bir Fin aktör ile evlidir. Eylül 2007 yılında Björklund Gave Doğum İlk çocuk, bir çocuk için. Björklund Amerika Birleşik Devletleri 1999 yılında taşındı. Halen Los Angeles'ta birlikte kocasıyla yaşamaktadır. O bale dans ve ilgili profesyonel bale kariyeri hayal Fakat 14 yaşındayken onu eklemleri iki sorunlara durdurmak için HAD kullandı. Ama O İsveç'te doğdu Finlandiya'ya 1 yaşında taşındı. Ayrıca o Fransa'da onu ilk yıllarında yaşadı. O akıcı, İsveççe, Fransızca, İngilizce ve bazı Rus Fince, konuşur ve İspanyolca ve müzik onun hobileri arasında oynarken gördüm sayar. O Tiyatro Akademisi Finlandiya olarak 1993 den 1996 kadar okudu. Ne zaman o okul Svenska Teatern (İsveç Tiyatrosu Helsinki) sol onu işe aldı. 1999 yılında O Jussi ödülü filmde Milla rolüyle Mina ja Morrison olarak en önde gelen kadın oyuncu oldu. O film kravat Rukajärven WHERE o Oynandı Kaarina Vainikainen Fight onu atılım yaptı. O Berlin Film Festivali'nde 2004 yılında Shooting Star Ödülü'nü aldı. Amerika Birleşik Devletleri aldı içinde 2010 Björklund kariyeri atılım olarak, ne zaman o George Clooney yanı sıra American küçük bir rol indi. O bir suikastçı's (Clooney) kız arkadaşı rolünü oynayacaktır . film Set sonbaharda 2010 yılında tahliye edilecek

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir