Sanatçı Arşivi > John Morris

John Morris


Sanatçı Hakkında Bilgi Ekle Hata Bildir
 • Sanatçının Puanı:0.0
 • Sanatçı Oyla:
   (0 oy) sende oy kullan!
 • Doğum Yılı:1984
Sanatçı bilgisini sitenize ekleyin

Biyografi

John Morris (16 Aralık Winnipeg, Manitoba, içinde takma 1978 "Johnny Mo") Kanadalı bigudi ve Chestermere, Alberta dan Vancouver 2010 Kış Olimpiyat altın madalya almıştır. 26 Nisan Üçüncü Team Kevin Martin 2006 Morris çalış itibariyle . Morris, Curl için kitap Fit yazarı Maureen ve Earle Morris, "Sabitleyici" kıvırma süpürge mucidi olan ses. John büyüdüm Ottawa ve beş başladı Curling yaşındayken Donanma Curling Club. ikinci 1997 Kanada Gençler Şampiyonası, Morris, zaman aşımı Ottawa Curling Kulübü kıvrılmış Has olarak bitirdikten sonra, Derwent sonraki ulusal şampiyonaları kazanmak için 1998 ve 1999 yıllarında iki, bir yol boyunca ÇOK atlamak tarafından kazanç ayarı kaydeder. Daha Sami Her iki yılda vererek yılında Morris, 1998 yılında Garry MacKay İskoçya Karşı 1999 ve Karşı Hıristiyan Haller İsviçre de Dünya Gençler Şampiyonası kazandı. [3] Ottawa yaşadıktan sonra, Morris Güneybatı Bursa'ya taşındı Wilfrid Laurier Üniversitesi, beklediğini ve dışarı Stayner Granit Kulübü Stayner, Ontario'da kıvrılmış. [Sırasında 4], Morris zorluklara kaybı Russ Howard.While sonra ulusal düzeyde ilgi topladı 2001 Olimpiyat denemeler Stayner yılında Morris 2002 Ontario eyalet şampiyonluğu 2002 Nokia Brier için O'na hak kazandı. Brier anda, Morris Alberta's Randy Ferbey için finalde kaybeder. 2004 yılı itibariyle Morris O dışarı Calgary Kış Kulübü Oynandı Calgary, geçmiştim.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir