Sanatçı Arşivi > Judy Greer

Judy Greer

Galeri

Foto ekle
Sanatçı Hakkında Bilgi Ekle Hata Bildir
 • Sanatçının Puanı:0.0
 • Sanatçı Oyla:
   (0 oy) sende oy kullan!
 • Doğum Yılı:1975
Sanatçı bilgisini sitenize ekleyin

Biyografi

udy Greer Detroit, Michigan'da doğdu ve Redford İlçesi ve Livonia büyüdü. Greer Livonia Churchill'in Lisesi katıldı. Lise deneyimlerini yılında, "İlk yıl, büyük kaybeden dedi. İkinci yıl, büyük loser. Üçüncü yıl, Tamam. Ve dördüncü yıl, I did umurumda değil ve zevk kendimi. " Dedi, "yaz benim üçüncü ve dördüncü yıl arasında benim çirkin ördek yavrusu-faz sonu olduğunu ekledi." "Ben mi yaptım [bazı tiyatro lisede ama hiçbir şekilde ben bir oyuncu ya da bir şey olmak istiyorum yaptı. Bu kız ben çeşit ve rekabet gibi değildi, o bu konuda o seçmeleri için gidiyordu oyunculuk okulu bana anlatıyordu. Bu son derece sert programı ve muhtemelen biraz fazla ileri idi [...] beni. sevdiğim, 'Gerçekten mi? Bu ne okul bahsettiğinizi ismi nedir?' Bunun için seçmelere ve Ben "Tiyatro Okulu DePaul Üniversitesi'nde 1997 yılında mezun oldu Greer in var

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir